Aanmelden Reanimatie AED cursus volgens de NRR richtlijnen
Reanimatiecursus
Tijdens de reanimatiecursus leert u onder andere een hartstilstand te herkennen, wat u dan moet doen, reanimeren en een AED te gebruiken. De reanimatiecursus duurt 1 avond waarna u een bewijs van deelname ontvangt. De reanimatiecursus kost € 49,50,- incl. consumpties.
DATMUM: 28-01-2025
Locatie:
De reanimatiecursus worden gegeven in Verenigingsgebouw de Notenbalk Swaenenstate 40, Opheusden
Zorgverzekeraars vergoeden vaak (een deel) van de cursuskosten!
Op deze pagina kunt u zicht aanmelden voor de reanimatie cursus die wij geven onder de noemer Hartveilig Opheusden. Deze word in 1 avond gegeven waarna u een reanimatie certificaat ontvangt en bekwaam bent om een reanimatie te kunnen doen. deze cursus dient u elke 2 jaar te herhalen. dit kunt u ook bij ons doen.
Voor meer informatie over Hartveilig Opheusden klik HIER
Kosten:
De kosten zullen in 2025/2026 €49,50 per persoon bedragen.
De boven genoemde prijzen zijn inclusief lesmateriaal, koffie en certificaat.
Voor deze kosten ontvangt U een factuur. (onder voorbehoud van prijswijzigingen)
LET OP: in de meeste gevallen vergoed een aanvullende verzekering de kosten van deze cursus volledig.
Bij annulering zijn wij genoodzaakt om 50% van de kosten in rekening te brengen. Bij aanvang van de cursus wordt er geen annuleringsvergoeding meer gegeven.